Acer 15.6″ Notebook Tas – Zwart
€34,95
Traveler Case
Merk: Acer
Productnummer: NP.BAG1A.189
Artikelnummer: 015108
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Acer Notebook Bag 15.6″ – Black
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Type etui | Aktetas |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Laptops with screens up-to 15.6" in size |
| Merkcompatibiliteit | Acer |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Gewicht | 425 g |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |
| Diepte verpakking | 430 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Land van herkomst | CHN |
| Materiaal | Synthetische |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 425 g |


