Case Logic Advantage notebooktas (17.3″)
€39,95
ADVA-117 Black
Merk: Case Logic
Productnummer: 3204204
Artikelnummer: 076363
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 13
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Case Logic Advantage 17.3″ Attaché
Een gestroomlijnde laptoptas met slimme opbergruimte voor de moderne professional.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Hoogte | 340 mm |
| Breedte | 460 mm |
| Kenmerken | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 43,9 cm (17.3") |
| Schouderband | Ja |
| Voorvak | Ja |
| Tabletvak | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,57 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 0,0538 cm³ |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 480 g |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |









