Veriton X2735G I5456 Pro SFF
€779,00
X2735G I5456 Pro
Merk: Acer
Productnummer: DT.R6WEH.001
Artikelnummer: 081852
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 44
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer Veriton 2000 Compact Tower is een stijlvolle en betaalbare zakelijke instapdesktop met een Intel® Core™ Ultra Processor (Series 2), krachtige beveiliging, flexibele beheerbaarheid en veel verschillende connectiviteitsopties.
Krachtige bedrijfsprestaties
Verhoog de productiviteit met een Intel® Core™ Ultra processor (Series 2) met een geïntegreerde NPU met maximaal 13,1 TOPS en een NVIDIA® GeForce® GT 720 grafische kaart voor essentiële multitasking.
Geheugen en opslag verbeterd
Ervaar superkorte responstijden met tot 96 GB DDR5 dual-channel geheugen en sla belangrijke gegevens op met een HDD van maximaal 2 TB en een M.2 2280 PCIe Gen 4 SSD-opslag van 1 TB.
Naadloze draadloze connectiviteit
Blijf verbonden met geavanceerde WiFi 7, Bluetooth® 5.4 en een RJ45-connector voor snellere, betrouwbaardere gegevensoverdracht en vlotte koppeling van je apparaten.
Geoptimaliseerde beveiliging
Bescherm je gegevens met TPM 2.0 en voorkom fysieke diefstal met een Kensington-slot, zodat je op elke werkplek met een gerust hart kunt werken.
Eenvoudiger apparaatbeheer
Profiteer van een speciale set beheertools voor bedrijven, zoals Acer Office Manager en Acer Control Center, die je helpen je towerdesktop beter te beheren.
Geïntegreerd high-definition geluid
Sluit je luidsprekers of hoofdtelefoon aan op de audioaansluiting en geniet van je muziek en media met kraakhelder high-definition geluid.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Type behuizing | SFF |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8,14 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 497 mm |
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 413 mm |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Kenmerken | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processor cache | 24 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Prestatiekernen | 6 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |




