HP P27h G5 (27″ FHD IPS / HDMI-DP / Speakers)
€189,00
P27h G5
Merk: HP
Productnummer: 64W41AA#ABB
Artikelnummer: 080010
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Productiviteit voor elke dag
Verruim je blik en verhoog je productiviteit wanneer je werkt vanuit huis of op kantoor met deze 68,6 cm (27 inch) FHD-monitor. Deze slanke, grote monitor maakt hybride werk eenvoudig en volledig via een helder, vloeiend scherm, ingebouwde audio en een eenvoudig ontwerp, zodat je elke dag meer kunt doen.
Specificaties
| Multimedia | |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Beeldscherm | |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 75 Hz |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 86 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Responstijd | 5 ms |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Touchscreen | Nee |
| Pixel pitch | 0,31 x 0,31 mm |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| HD type | Full HD |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Display technologie | LCD |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Backlight type | Edge-Lit |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDMI | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 611 mm |
| Gewicht | 5,75 kg |
| Diepte | 57,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,75 kg |
| Hoogte | 365,6 mm |
| Diepte verpakking | 141 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 509,7 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 202,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365,6 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 57,1 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611 mm |
| Hoogte verpakking | 425 mm |
| Breedte verpakking | 685 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8,03 kg |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Nee |
| Design | |
| Afneembare standaard | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Ergonomie | |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Energie | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 21 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1280900 |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | D |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, RCM, RoHS, VCCI, cTUVus |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |







