Aspire TC-101 I5316W56
€1.219,00
TC-101 I5316W56
Merk: Acer
Productnummer: DT.BQ9EH.002
Artikelnummer: 081842
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 40
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Haal het maximale uit je potentieel met Aspire TC. Een geavanceerde desktop AI PC die uitblinkt in contentcreatie, multitasking en meeslepende home entertainment. Ideaal voor wie een PC wil die hun ambities waar kan maken.
Flair en functie
De Aspire TC combineert een modern design met functionaliteit en heeft een opvallend driehoekig voorpaneel met een fijn geborstelde afwerking. Minimaliseer afleiding en maximaliseer je focus met dit uitzonderlijke ontwerp.
Geef je productiviteit een boost
De Aspire TC heeft een Intel® Core™ Ultra processor (Series 2) en tot 32 GB aan dual-channel DDR5 RAM. Daarnaast is de Aspire TC uitstekend voor multitasking en heeft een speciale Coplilot toets voor directe toegang tot de AI-assistent.
Indrukwekkende graphics
Ervaar grafische beelden zonder haperingen met een tot NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 SUPER grafische kaart. Ontworpen voor vloeiende games, meeslepend entertainment en snelle videobewerking.
Veelzijdige opslagoplossingen
Profiteer van razendsnelle prestaties en heel veel opslagruimte, dankzij een combinatie van wel 1 TB SSD en tot wel 2 TB HDD. Krijg supersnel toegang tot je media en documenten, met ruime opslag voor alles wat je maakt en opslaat.
Uitgebreide connectiviteit
Verhoog je productiviteit en stroomlijn je workflows met een scala aan poorten die zijn ontworpen voor probleemloze connectiviteit, een snelle gegevensoverdracht en een soepele integratie met al je apparaten.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Hij detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan. Zo lever je betere prestaties, wordt gamen nóg lekkerder en ontdek je moeiteloos nieuwe tools.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Hoogte verpakking | 417 mm |
| Breedte verpakking | 231 mm |
| Diepte verpakking | 492 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Kleur van het product | Wit |
| Type behuizing | Tower |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processormodel | i5-13420H |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Energie | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Netvoeding | 500 W |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |





