Acer Aspire 14 A14-51M-50AQ (Intel Core 5 120U / 32GB / 512GB / 14″ / W11H)
€699,00
A14-51M-50AQ
Merk: Acer
Productnummer: NX.KRWEH.00A
Artikelnummer: 081833
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: 16
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Profiteer van veelzijdigheid met het scala aan functies van Acer Aspire laptops. De laptop beschikt over maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor en maximaal een NVIDIA® GeForce RTX™ grafische kaart, en kan uiteenlopende taken zo moeiteloos aan.
Klaar voor elke taak
Met maximaal een Intel® Core™ Ultra 7 processor met Intel® AI Boost heb je de snelheid en opslag om bijna alle taken uit te voeren. Daarnaast verhoog je moeiteloos je productiviteit met Microsoft Copilot, je trouwe AI-compagnon.
Intel® AI Boost
Deze AI-pc beschikt over de speciale AI-engine van Intel: AI Boost. Deze NPU verwerkt AI-taken in plaats van de CPU om AI-werklasten te optimaliseren voor een intuïtievere en prettigere AI-ervaring.
Copilot
Copilot is een AI-aangedreven assistent in Windows die je helpt antwoorden en inspiratie van over het hele web te halen, die creativiteit en samenwerking ondersteunt en die je helpt je te concentreren op de taak die je moet uitvoeren.
RTX. Dit is serieus.
Til je game naar een hoger niveau met een AI-pc met een speciale NVIDIA® GeForce RTX® 3050 laptop-GPU. Dit is het meest geavanceerde platform voor ray tracing en AI-functies zoals DLSS, die de manier waarop we gamen en creëren revolutionair veranderen.
Verwen je ogen
Kies tussen een 14″ of 16″ OLED-display, ultrahelder en prachtig, resolutie tot 2K. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDR™ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende gameervaring.
Moeiteloze connectiviteit
Blijf probleemloos verbonden dankzij verschillende I/O-opties, zoals dual Thunderbolt 4 Type-C-poorten, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3 met LE Audio-ondersteuning. Door het slanke, lichtgewicht aluminiumdesign kun je hem gemakkelijk overal mee naartoe nemen.
Stroomlijn je instellingen
AcerSense™ is een veelzijdige tool die je met één druk op de knop opent, zodat je op één plek toegang hebt tot alle AI-functies van je apparaat. Voor een vloeiendere, gebruiksvriendelijkere ervaring.
Vloeiendere videogesprekken
Acer PurifiedVoice™ en PurifiedView™ 2.0 verbeteren je videogesprekken door achtergrondgeluiden terug te dringen, op jou te blijven scherpstellen en het beeld en geluid te optimaliseren.
Je eigen creaties
Verwijder direct achtergronden uit afbeeldingen met Acer LiveArt™ 2.0. Bewerk en maak AI-stickers om overal te plakken. En wanneer je een screenshot maakt of een afbeelding opent, verschijnt het menuscherm op intuïtieve wijze om je te helpen.
Doe meer met AI-oplossingen van Acer
AcerSense™ geeft je meer controle over je apparaat. Met één tik beheer je moeiteloos je systeem. Verbeter videogesprekken met Acer PurifiedVoice™ en PurifiedView™ 2.0. Maak en bewerk AI-stickers waar je maar wilt met Acer LiveArt™ 2.0.
Vriendelijker voor de planeet
Dankzij de verpakking van 100% recyclebare materialen en componenten van post-consumer recycled plastic heeft de Acer Aspire Intel zowel een Energy Star-certificering als een EPEAT Gold-registratie. Zo kun jij een meer verantwoorde keuze maken.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Breedte | 318,5 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Diepte | 225,5 mm |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Processormodel | 120U |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |







