Lenovo ThinkBook 16 G8 (Intel Core Ultra 5 225U / 16GB / 512GB / 16″ / W11P)
€1.049,00
ThinkBook 16 G8 IAL
Merk: Lenovo
Productnummer: 21SK0075MH
Artikelnummer: 081555
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1203
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Gebouwd voor wie durft. Pure kracht, prestatie en betrouwbaarheid
– 16″ gestroomlijnde, moderne zakelijke laptop met robuuste AI-gestuurde mogelijkheden.
– Geoptimaliseerd voor responsief computergebruik en multitasken met de kracht van Intel® Core™ Ultra processors
– Uitgebreide opslag, robuuste zakelijke beveiligingsfuncties en een batterij met lange levensduur
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor, Gebruiker |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Kleurbereik | 45 procent |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Kenmerken | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,100 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 225U |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,4 GHz |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Accu/Batterij | |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 7,7 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 13,1 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Trial-software | Office |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 253,5 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Breedte | 356 mm |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) MIL-STD-810H military test passed |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, TCO |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | Dolby Audio |















