Newstar laptop stand
€29,95
NSLS300
Merk: Neomounts
Productnummer: NSLS300
Artikelnummer: 074166
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 228
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De NewStar NSLS300 is een verticale standaard voor laptops van 11″ tot 17″. Het is een slimme ruimtebesparende oplossing voor jouw bureau. De standaard is in breedte aanpasbaar en daardoor universeel toepasbaar. Het solide aluminium design zorgt voor een veilige positionering van de laptop.
Specificaties
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 960 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 14,5 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Design | |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 43,2 cm (17") |
| Montagewijze | Bureau |
| Land van herkomst | China |
| Geschikt voor schermmaten | 279,4 - 431,8 mm (11 - 17") |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 27,9 cm (11") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of devices supported | 1 |
| Non-slip surface | Ja |
| Montage | Standaard |
| Type product | Laptop opslagstandaard |
| Verbeterd kabelbeheer | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 42 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 370 mm |
| Breedte verpakking | 15 mm |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 42 mm |
| Breedte instelbereik | 0 - 150 mm |
| Diepte-instelbereik | 0 - 92 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 500 g |






