Newstar NSLS100
€72,95
NSLS100
Merk: Neomounts
Productnummer: NSLS100
Artikelnummer: 005640
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 661
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
NewStar NS-LS100 – Notebook-/tablethouder – zilver
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 0 - 52° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Design | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Kleur van het product | Zilver |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 25,4 cm (10") |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 55,9 cm (22") |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montage | Standaard |
| Type product | Arm met plank voor notebooks |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of devices supported | 1 |
| Ergonomie | |
| Breedte instelbereik | 180 - 270 mm |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 13 mm |
| Diepte-instelbereik | 0 - 250 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 250 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Breedte verpakking | 280 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 14 kg |
| Producten per pallet (EU) | 400 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 290 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83025000 |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 700 g |





