Newstar notebookstandaard
€39,95
NSLS025
Merk: Neomounts
Productnummer: NSLS025
Artikelnummer: 023384
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 34
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De NewStar NSLS025 notebook bureaustandaard is de perfecte goede keuze als u maximaal kijkcomfort wilt voor uw laptop.
Dit hoogwaardige product is gemaakt van geborsteld aluminium en is compatibel met MacBook-series en de meeste 10-17″ laptops.
Met dit product stelt u het laptopscherm in op een comfortabele kijkhoek. Door een ergonomische standaard als de NewStar NSLS025 kunnen veel voorkomende nek- en rugklachten worden vermeden. Het holle ontwerp helpt oververhitting voorkomen en zorgt voor maximale snelheid van de laptop.
De rubberen anti-slip voet en laptop beschermers verhogen de stabiliteit en voorkomen krassen. Door het kabelgat aan de achterzijde van het product kunnen kabels netjes worden georganiseerd.
Productafmetingen:
– Lengte: 23,9 cm
– Breedte: 21 cm
– Lengte: 6,7 cm
Ideaal voor gebruik in (thuis)kantoren, op toonbanken, DJ booths of recepties.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Breedte verpakking | 242 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Design | |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 43,2 cm (17") |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 25,4 cm (10") |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zilver |
| Montagewijze | Bureau |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Type product | Laptopstandaard |
| Montage | Standaard |
| Materiaal | Aluminium |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 16 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 8 kg |
| Producten per pallet (EU) | 128 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 595 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 12,5 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 540 g |
| Gewicht verpakking | 500 g |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 22° |
| Ergonomie | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 68 mm |
| Breedte instelbereik | 0 - 210 mm |
| Diepte-instelbereik | 0 - 240 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |



