Newstar laptop stand
€39,95
NSLS085
Merk: Neomounts
Productnummer: NSLS085SILVER
Artikelnummer: 074165
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 45
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De NewStar NSLS085SILVER is een universele standaard voor laptops van 10″ tot 17″, met een maximum draagvermogen van 5 kg. De standaard heeft zes verschillende hoogteposities en een ultra-slank opvouwbaar ontwerp.
Het lichtgewicht, compacte ontwerp maakt de standaard ideaal om mee te nemen waartoe je maar wilt. De open configuratie zorgt voor een goede ventilatie van de laptop en de siliconen anti-slipkussentjes en randstopbeveiliging zorgen voor een solide positionering.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 43,2 cm (17") |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 25,4 cm (10") |
| Montagewijze | Bureau |
| Land van herkomst | China |
| Geschikt voor schermmaten | 254 - 431,8 mm (10 - 17") |
| Number of devices supported | 1 |
| Kleur van het product | Zilver |
| Non-slip surface | Ja |
| Type product | Laptopstandaard |
| Montage | Standaard |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Verbeterd kabelbeheer | Nee |
| Ergonomie | |
| Aantal hoogte posities | 6 |
| Verstelbaar | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 78 mm |
| Breedte instelbereik | 0 - 223 mm |
| Diepte-instelbereik | 0 - 235 mm |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 235 mm |
| Breedte | 223 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Hoogte | 124 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 370 mm |
| Breedte verpakking | 15 mm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 14 kg |
| Producten per pallet (EU) | 612 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 365 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 544 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 36 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 400 g |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 36° |
| kantel aanpassingen | Ja |

















