Nedis Stereo-Audiokabel 3,5 mm Male – 2x 3,5 mm Female 0,2m
€4,95
CAGP22100BK02
Merk: Nedis
Productnummer: CAGP22100BK02
Artikelnummer: 064806
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This stereo audio splitter cable with 3.5 mm connectors can be used to connect 2 headphones to one audio device such as a MP3 player, mobile phone, tablet or PC.
– 1x Stereo Audio Cable
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | 2 x 3.5mm |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 12 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |



