Nedis Stereo-Audiokabel 3,5 mm Male – 2x RCA Male 2,0m
€3,95
CAGL22200BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CAGL22200BK20
Artikelnummer: 080541
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 557
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 2 x RCA |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabel materiaal | PVC |
| AWG draad omvang | 28 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |

