StarTech.com Stereo Splitterkabel Y-adapter
€7,95
MUY1MFFS
Merk: StarTech.com
Productnummer: MUY1MFFS
Artikelnummer: 079789
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 54
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Splits een enkele hoofdtelefoonstekker in twee afzonderlijke stekkers
De slanke MUY1MFFS 3,5mm stereo splitterkabel / Y-adapter is voorzien van één mannelijke en twee vrouwelijke 3,5mm-connectoren, waarmee een enkele hoofdtelefoonaansluiting in tweeën kan worden gesplitst.
De handige, voordelige 3,5mm stereo splitterkabel is voorzien van slanke connectoren die gemakkelijk in een 3,5mm koptelefoonaansluiting passen, zelfs als de iPod/iPhone/iPad/MP3-speler zich in een beschermenhoes bevindt.
De 3,5mm splitterkabel / Y-adapter wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
– Sluit tegelijkertijd externe luidsprekers en een koptelefoon aan op uw computer
– Slanke connectoren zorgen voor een eenvoudige 3,5mm audioverbinding, zelfs als het apparaat zich in een hoes of etui bevindt
– Met levenslange garantie door StarTech.com
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 7 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Gewicht | 11 g |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | 2x3.5mm |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 13 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,2 m |
