Nedis Stereo-Audiokabel 3,5 mm Male – 3,5 mm Male 2,0m
€3,95
CAGL22000BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CAGL22000BK20
Artikelnummer: 080514
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1033
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 30 g |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Kenmerken | |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 3.5mm |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel/Goud |
| AWG draad omvang | 28 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 35 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |

