Logitech MK540
€64,95
MK540 Advanced
Merk: Logitech
Productnummer: 920-008685
Artikelnummer: 044806
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 1151
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech MK540 Advanced – Toetsenbord en muis set – draadloos – 2.4 GHz – QWERTY – VS internationaal
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Indicator LED-batterij | Ja |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| LED-indicatoren | Batterij/Accu |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 9 |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Muis | |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Toetsenbord | |
| Hoekaanpassing (max) | 8° |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Hoekaanpassing (min) | 4° |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Stille toetsen | Ja |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Ergonomie | |
| Aantal hoogte posities | 3 |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 140 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 3320 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 7040 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060774616 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,36 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 218 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 202 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 539 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht muis | 73,5 g |
| Gewicht toetsenbord | 805 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 39,2 x 111,5 x 61,8 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 457,3 x 24 x 193,5 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Breedte verpakking | 48 mm |
| Diepte verpakking | 530 mm |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type batterij | AA |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| USB-hub | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig, Slijtvast |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Beheerfuncties | |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
