Logitech K270
€34,95
K270
Merk: Logitech
Productnummer: 920-003736
Artikelnummer: 003765
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 261
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Wireless Keyboard K270 – Toetsenbord – draadloos – 2.4 GHz – US
Specificaties
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Unifying receiver | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| USB | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Polssteun | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | PC/server |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 5 miljoen tekens |
| Taal toetsenbord | Nederlands |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Muis | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Kenmerken | |
| USB-hub | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 174 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 137 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 464 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 658 g |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 158,8 mm |
| Gewicht toetsenbord | 498 g |
| Diepte verpakking | 454,1 mm |
| Breedte verpakking | 318 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 441 x 18 x 149 mm |



