Cherry DW 9000 Slim RF Wireless + Bluetooth
€89,95
DW 9000 SLIM
Merk: Cherry
Productnummer: JD-9000EU-2
Artikelnummer: 060857
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 80000 uur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Prestatie | |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 650 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 130 x 15 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 62,5 x 33,5 x 99 mm |
| Gewicht muis | 90 g |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Breedte verpakking | 570 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,5 x 6,5 x 19 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Opladen via USB | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis | |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Scroll type | Wiel |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Oplaadbron | Micro-USB B |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 111 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Certificaten | |
| Certificering | cURus CE FCC WHQL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
