LogiLink Numeriek Keypad USB
€14,95
ID0184
Merk: Logilink
Productnummer: ID0184
Artikelnummer: 081010
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 60
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 18,3 mm |
| Diepte | 124,6 mm |
| Gewicht | 102 g |
| Breedte | 82,5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Toetsenbord | |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 19 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Plug and play | Ja |
| Toetsen levensduur | 8 miljoen tekens |
| USB-hub | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Minimale systeemeisen | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,6 m |



