Logitech K120
€19,95
K120
Merk: Logitech
Productnummer: 920-002479
Artikelnummer: 000737
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: 506
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificering | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale systeemeisen | USB |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP/Vista/7 Linux 2.6+ |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 550 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Breedte verpakking | 29,2 mm |
| Hoogte verpakking | 474 mm |
| Diepte verpakking | 163 mm |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | kantoor |
| Bedoeld voor | PC/server |
| Kenmerken | |
| USB-hub | Nee |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Ondersteunt Windows | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 486 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 163 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,95 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 337 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 694,5 g |












