Nedis Standaard muismat (zwart)
€3,95
Muismat
Merk: Nedis
Productnummer: MPADF100BK
Artikelnummer: 065555
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 2279
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Synthetisch |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 180 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Breedte verpakking | 222 mm |
| Hoogte verpakking | 222 mm |
| Diepte verpakking | 36 mm |
| Beeldscherm | |
| LED backlight | Nee |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |



