Logitech M235 draadloze muis (rood)
€29,95
M235
Merk: Logitech
Productnummer: 910-002496
Artikelnummer: 001671
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 306
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech M235 – Muis – optisch – draadloos – 2.4 GHz – USB draadloze ontvanger – rood
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Muis | |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Minimale systeemeisen | |
| USB | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,55 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 259 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 362 mm |
| Design | |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Rood |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 84 g |
| Breedte verpakking | 126 mm |
| Diepte verpakking | 186 mm |
| Hoogte verpakking | 118,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 128,1 g |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |


