Logitech MX Anywhere 3S (RF-draadloos + Bluetooth)
€99,95
MX Anywhere 3S
Merk: Logitech
Productnummer: 910-006929
Artikelnummer: 080037
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1407
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
MX Anywhere 3S – GRAPHITE
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 99 g |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Hoogte | 34,4 mm |
| Ergonomie | |
| Werkt op elk oppervlak | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Prestatie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 500 mAh |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Muis | |
| Stille klik | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Aantal knoppen | 6 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Toetsenbord | |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 78 procent |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Energie | |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
