Logitech M500s Advanced Corded Mouse
€34,95
M500s
Merk: Logitech
Productnummer: 910-005784
Artikelnummer: 077874
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 107
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech M500s Advanced Corded Mouse
De Logitech® Advanced Corded Mouse M500s met supersnel scrollen voor hogere productiviteit. Met slechts één draai aan het soepele scrolwiel kun je door lange documenten en webpagina’s vliegen. Of schakel over op de kliksgewijze modus voor nauwkeurige regelnavigatie van lijsten, dia’s, afbeeldingen en menu’s. Nu met aanpasbare dpi van 400-4000 voor snelle en uiterst nauwkeurige cursorbesturing. Zachte zijkanten en een gerond ontwerp zorgen voor meer steun en controle. Dankzij de zeven aanpasbare knoppen kun je gemakkelijk door webpagina’s en fotoalbums navigeren. Plug-and-play-USB werkt direct uit de doos.
SUPERSNEL SCROLLEN
vlieg door lange documenten en webpagina’s met slechts één draai aan het soepele scrolwiel. Of druk op het scrolwiel en schakel over naar de kliksgewijze modus voor nauwkeurige navigatie.
EXTREEM COMFORT
deze muis van normaal formaat heeft zachte rubberen handgrepen en een gevormd ontwerp dat je hand beter ondersteund en je meer controle geeft voor vele productieve uren thuis of op kantoor.
UITERST NAUWKEURIGE TRACKING
de optische sensor met aanpasbare dpi-niveaus van 400-4000 biedt snelle, nauwkeurige cursorbesturing afgestemd op jouw behoeften en bewegingen op je laptop of computer, muismat niet nodig.
ZEVEN AANPASBARE KNOPPEN
gebruik de Logitech Options-software en de zeven programmeerbare knoppen om efficiënte, taakspecifieke snelkoppelingen in te stellen, zoals navigatie vooruit en terug, kopiëren en plakken, muziekbediening en meer.
GEMAKKELIJKE PLUG-AND-PLAY
De Advanced Corded M500s met draad werkt direct uit de doos: sluit hem gewoon aan op je USB-poort en klaar is Kees, batterij niet nodig.
ONTWIKKELD DOOR LOGITECH
elk Logitech-product wordt gemaakt volgens dezelfde hoogwaardige, duurzame en betrouwbare standaarden die Logitech tot de wereldleider op het gebied van muizen hebben gemaakt.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 201 mm |
| Breedte verpakking | 83 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 144 g |
| Diepte | 126 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Energie | |
| Stroombron | kabel |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Design | |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Muis | |
| Aantal programmeerbare knoppen | 7 |
| Aantal knoppen | 7 |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 190,8 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,08 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 105 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 442 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Batterijen inbegrepen | Nee |









