Logitech M90 muis met draad (zwart)
€12,95
M90
Merk: Logitech
Productnummer: 910-001793
Artikelnummer: 000561
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 713
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Voor een geweldige prijs en betrouwbare, comfortabele bediening van uw computer.
Alleen de basics
De set-up is een koud kunstje. Sluit de draad gewoon op een USB-poort aan, en de muis is klaar voor gebruik.
Geen onjuiste bewegingen
Er kan niets misgaan met precieze optische tracking. Deze muis beweegt soepel, met of zonder muismat.
Van de muisexperts
U krijgt de kwaliteit en het ontwerp zoals we die hebben toegepast op ruim een miljard muizen.
Met plug-and-play gemak en optische tracking met hoge definitie biedt deze muis u een geweldige prijs en betrouwbare, comfortabele bediening van uw computer.
Eenvoudige set-up en gebruiksvriendelijk
Set-up is snel en gemakkelijk: sluit de draad gewoon op een USB-poort aan. U hoeft geen software te installeren. En omdat de muis een draad heeft, kunt u deze gewoon op een USB-poort aansluiten en meteen gebruiken.
Comfortabel, symmetrisch ontwerp van volledig formaat
Speciaal ontworpen om zowel de linker- als de rechterhand in de watten te leggen. Zodat u comfortabel kunt blijven werken, zelfs na uren gebruik.
Optische tracking met hoge definitie
Geniet van responsieve, soepele cursorbesturing, nauwkeurige tracking en gemakkelijke tekstselectie dankzij optische tracking met hoge definitie (1000 dpi).
Ontwikkeld door Logitech
Deze muis is het resultaat van het kwaliteits- en ontwerpproces dat we hebben toegepast bij de productie van ruim een miljard muizen en waarmee we andere fabrikanten ver achter ons laten.
Specificaties
| Muis | |
|---|---|
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Scroll | Ja |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Design | |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Minimale systeemeisen | |
| USB | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.4 Tijger |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | kabel |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,91 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 281 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 184 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 221 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Breedte verpakking | 42 mm |
| Diepte verpakking | 87 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 129,6 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |




