Epson Ultra Glossy Photo Paper 13×18 – 50 Sheet
€24,95
Ultra Glossy Photo Paper
Merk: EPSON
Productnummer: C13S041944
Artikelnummer: 026360
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 234
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Epson Ultra Glossy Photo Paper
Hochglänzende Oberfläche für echte Fotos wie aus dem Fotolabor. Lebhafte Farben und garantierte Qualität bei gemeinsamem Einsatz mit den Epson Originaltinten. Perfekt für geeignet für Porträts und Landschaftsaufnahmen.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Vellen per pak | 50 vel |
| Media gewicht | 300 g/m² |
| Type finish | Glans |
| Compatibele producten | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-810 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-710 - Expression Premium XP-645 - Ex |
| Logistieke gegevens | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 320 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1600 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Land van herkomst | Japan |


