BP-71GA Glossy A3 (20 sheets)
€20,95
BP71GA3
Merk: BROTHER
Productnummer: BP71GA3
Artikelnummer: 011693
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
20 vel A3, 260 g/m².
Het papier van Brother is speciaal ontwikkeld voor onze printers; dat betekent voor u uitstekende resultaten en waar voor uw geld.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type finish | Glans |
| Papier afmeting | A3 |
| Media gewicht | 260 g/m² |
| Vellen per pak | 20 vel |
| Dikte printermedia | 265 µm |
| Compatibele producten | Brother DCPJ4120DW, MFCJ4410DW, MFCJ4510DW, MFCJ470DW, MFCJ4420DW, MFCJ4620DW, MFCJ5320DW, MFCJ5620DW, MFCJ5720DW, MFC5890CN, MFC5895CW, MFCJ5910DW, DCP6690CW, MFC6490CW, MFCJ6510DW, MFCJ6520DW, MFCJ6 |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw, Rood |
| Land van herkomst | Japan |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Breedte | 30,5 mm |
| Gewicht | 72,3 g |
| Diepte verpakking | 435 mm |
| Diepte | 423 mm |
| Breedte verpakking | 318 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 510 kg |
| Pallet brutohoogte | 11,2 cm |
| Producten per pallet | 600 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 850 g |
| Technische details | |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
