Epson Premium Semigloss Photo Paper – A4 – 20 vel
€24,95
Premium, DIN A4, 251g/m²
Merk: EPSON
Productnummer: C13S041332
Artikelnummer: 014063
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 494
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Concurreer met de professionals
Of u nu portretten of landschappen afdrukt, u haalt in alle opzichten het beste in huis met dit verfijnde halfglanzende fotopapier. De elegante halfglanzende afwerking brengt op subtiele wijze de details in elke opname naar voren, terwijl potentieel verblindend licht tot een minimum wordt beperkt. Het is gemakkelijk om uw foto’s naar een professioneel kwaliteitsniveau te tillen met dit papier.
Het beste partnerschap
Zorg voor sneldrogende, vuil- en waterbestendige foto’s met levendige kleuren, prachtige gradaties en ongelooflijk veel details, wanneer u het papier en de inkten van Epson combineert. Dit papier is speciaal ontwikkeld voor gebruik met inkten en printers van Epson om de best mogelijke kwaliteit te leveren.
Koester uw foto’s nog jarenlang
Foto’s kunnen een voorbijgaand moment vastleggen, maar u kunt erop vertrouwen dat deze papiersoorten zijn ontworpen en getest om een duurzame oplossing te bieden in combinatie met onze printers en inkten.
Fantastisch voor elke printer
Onze papiersoorten produceren fantastische resultaten met printers en inkten van andere fabrikanten, zodat iedereen kan profiteren van de expertise van Epson.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Media gewicht | 251 g/m² |
| Vellen per pak | 20 vel |
| Type finish | Semi-gloss |
| Compatibele producten | Expression Premium XP-900 Expression Premium XP-830 Expression Premium XP-820 Expression Premium XP-810 Expression Premium XP-720 Expression Premium XP-710 Expression Premium XP-645 Expression Premium |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 300 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | Japan |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 1080 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 120 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Producten per palletlaag (UK) | 240 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 120 cm |
| Minimum bestelhoeveelheid | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,9 g |
| Producten per palletlaag | 180 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 1440 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 360 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 460 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
