Brother MFC-L2980DW – Z/W all-in-one – WiFi/USB/LAN – ADF
€449,00
MFC-L2980DW
Merk: BROTHER
Productnummer: MFCL2980DWRE1
Artikelnummer: 081170
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 62
5 jaar garantie
Bij aankoop van Brother laser‑ en inkjetprinters en all‑in‑one apparaten krijg je 5 jaar garantie van Brother.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
MFC-L2980DW 34 ppm R/V Wifi USB
Specificaties
| Kopiëren | |
|---|---|
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kopiëren | Zwart-wit kopiëren |
| Printsnelheid | |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 34 ppm |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 6,9 s |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Printtechnologie | Laser |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Automatisch/handmatig |
| Scannen | |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Soort scanner | ADF-scanner |
| Optische scanresolutie (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Scan naar | E-mail, E-mailserver, FTP, Bestand, Afbeelding, Network folder, OCR |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Scansnelheid (kleur) | 7,5 ppm |
| Papier | |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5 |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 230 g/m² |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen, Executive, Normaal papier, Gerecycled papier |
| Faxen | |
| Faxen | Zwart-wit faxen |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 120 vel |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 8,89 cm (3.5") |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleurenscherm | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Ingebouwd display | Ja |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Netwerk | |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Kenmerken | |
| Paginabeschrijving talen | BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7 |
| Duplex functies | printen |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Printkleuren | Zwart |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Soort bediening | Touch |
| Poorten & interfaces | |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 12,6 kg |
| Diepte | 434 mm |
| Breedte | 517 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 16 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 266 kg |
| Pallet brutohoogte | 18,9 cm |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 15,5 kg |
