Brother MFC-L8390CDW – Color AIO – Duplex – ADF – WiFi/USB/LAN
€549,00
MFC-L8390CDW
Merk: BROTHER
Productnummer: MFCL8390CDWRE1
Artikelnummer: 080723
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 28
5 jaar garantie
Bij aankoop van Brother laser‑ en inkjetprinters en all‑in‑one apparaten krijg je 5 jaar garantie van Brother.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Brother MFC-L8390CDW – Multifunctionele printer – kleur – LED – A4/Legal (doorsnede) – maximaal 30 ppm LED – maximaal 30 ppm (printend) – 280 vellen – 33.6 Kbps – USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 host, NFC, Wi-Fi(n)
Specificaties
| Kopiëren | |
|---|---|
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 401 mm |
| Diepte verpakking | 583 mm |
| Gewicht | 21,9 kg |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 462 mm |
| Hoogte verpakking | 533 mm |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Energie | |
| Slaapstand | 10 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 70 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 620 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 620 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,48 kWh/week |
| Kenmerken | |
| Duplex functies | Faxen, Printen, Scannen |
| Paginabeschrijving talen | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Aantal printcartridges | 2 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Printsnelheid | |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 12,5 s |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Maximale resolutie | 600 x 2400 DPI |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | auto |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Scannen | |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Soort scanner | ADF-scanner |
| Duplex scannen | Ja |
| Scantechnologie | D-CIS |
| Scan naar | E-mail, E-mailserver, Network folder, USB |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Faxen | |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Dubbelzijdig faxen | Ja |
| Papier | |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 163 g/m² |
| Afmetingen enveloppen | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen, Executive, Normaal papier, Gerecycled papier, Dik papier, Dun papier |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5, B6 |
| Aangepaste medialengte | 116 - 355,6 mm |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 - 216 mm |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleurenscherm | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 25,2 kg |
| Poorten & interfaces | |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Soort bediening | Touch |





