TP-LINK UE306 USB 3.0 naar gigabit ethernet adapter
€19,95
UE306
Merk: TP-Link
Productnummer: UE306
Artikelnummer: 078406
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 669
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-Link UE306 V1 – Netwerkadapter – USB 3.0 – Gigabit Ethernet
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | Ethernet |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoogte | 16,2 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |





