TP-Link Archer T3U Nano
€22,95
Archer T3U Nano
Merk: TP-Link
Productnummer: ARCHER T3U NANO
Artikelnummer: 079061
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 352
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-Link Archer T3U Nano – Netwerkadapter – USB 2.0 – 802.11ac
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1267 Mbit/s |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frequentiebereik | 2,4 - 5 GHz |
| Wifi | Ja |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Modulatie | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 2.0 |
| Interface | WLAN |
| Hostinterface | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-SAE |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 7,39 mm |
| Breedte | 199 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Breedte verpakking | 138 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Intern | Nee |
| Bedrijfsmodi | Infrastructuurmodus |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC/Laptop |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Wind |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 10 g |

