TP-LINK TL-SG108 netwerk-switch (metaal)
€34,95
TL-SG108
Merk: TP-Link
Productnummer: TL-SG108
Artikelnummer: 004793
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 305
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-LINK TL-SG108 8-port Metal Gigabit Switch – Switch – onbeheerd – 8 x 10/100/1000 – desktop
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Store-and-forward | Ja |
| Verzending snelheid | 11,9 Mpps |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 4096 entries |
| Netwerk | |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Nee |
| Auto-negotiation | Ja |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| MAC-adres zelfverouderende functie | Ja |
| Jumbo frames | 16000 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde QSFP+ modules | Nee |
| Beveiliging | |
| IGMP snooping | Ja |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv6-vermeldingen | 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Rack-montage | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Switch-laag | L2 |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Vermogensverbruik (max) | 3,3 W |
| Stroom | 0.6 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 V |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 158 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Protocollen | |
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kenmerken | |
| Ondersteundende kabel types | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |


