Revo Box RB102-14H7U
RB102-14H7U
Merk: Acer
Productnummer: DT.BP5EH.001
Artikelnummer: 081844
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 15
3 jaar garantie
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Je persoonlijke productiviteitsbooster
De ultieme AI mini-pc
Klein formaat, grote mogelijkheden
Ondersteuning voor drie beeldschermen
Acer Intelligence Space
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Processor | |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processormodel | 155H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor aantal threads | 22 |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netvoeding | 65 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 43 mm |
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |