Revo Box RB102-14H7U
€999,00
RB102-14H7U
Merk: Acer
Productnummer: DT.BP5EH.001
Artikelnummer: 081844
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 15
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De veelzijdige en compacte Acer Revo Box AI mini-pc biedt talloze mogelijkheden voor elke kamer in je huis. Dankzij het kleine formaat is hij ideaal voor iedereen die een Copilot+ PC-ervaring wil die je overal kunt gebruiken.
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Copilot+ PC’s bieden meer dan alleen fantastische software; ze fungeren als toevoeging op je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes, spelen in op je behoeftes en komen met intelligente suggesties, zodat jij je kunt concentreren op wat echt belangrijk is.
De ultieme AI mini-pc
Ervaar de uitzonderlijke prestaties en hoge AI-verwerkingskracht van Intel® Core™ Ultra processoren (serie 2) met tot wel 32 GB bliksemsnel LPDDR5X-geheugen en tot 1 TB opslag om je productiviteit en creativiteit naar een hoger niveau te tillen.
Klein formaat, grote mogelijkheden
De Revo Box AI is slechts 13 x 13 cm groot, weegt minder dan 1 kg en biedt supersnel WiFi-6E, twee 2,5G ethernetpoorten en een ingebouwde vingerafdruklezer voor betere beveiliging. Naast de krachtige prestaties past hij dankzij de zwarte of witte kleur ook perfect in iedere ruimte.
Ondersteuning voor drie beeldschermen
Breid je schermruimte uit met wel 3 onafhankelijke schermen via de HDMI-, DisplayPort- en USB Type-C-poorten, ideaal voor moeiteloos multitasken en verbeterde productiviteit met een resolutie tot 8K.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Hij detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan. Zo lever je betere prestaties, wordt gamen nóg lekkerder en ontdek je moeiteloos nieuwe tools.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Processor | |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processormodel | 155H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor aantal threads | 22 |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netvoeding | 65 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 43 mm |
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief VESA-montage | Ja |









