Acer Revo Box RB102-14U5U (Core Ultra 5 125U / 512GB / 16GB / W11H)
€749,00
Revo Box RB102-14U5U-ultr
Merk: Acer
Productnummer: DT.BMCEH.001
Artikelnummer: 081383
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 67
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,3 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125U |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netvoeding | 65 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 43 mm |
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief VESA-montage | Ja |









