Premium High Speed HDMI kabel met ethernet 4K 3m
€24,95
HDMM3MP
Merk: StarTech.com
Productnummer: HDMM3MP
Artikelnummer: 020854
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 85
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze 3 meter high-speed HDMI®-kabel is getest volgens het Premium HDMI Cable Certification Program. Daardoor biedt deze HDMI®-kabel gegarandeerd de nieuwste technische functies die de meest recente HDMI-specificaties bieden, inclusief verbeterde resoluties en bescherming tegen EMI-interferentie.
Al onze gecertificeerde premium high-speed HDMI-kabels zijn voorzien van een uniek vervalsingsbestendig authenticatielabel, zodat u er zeker van bent dat u een echte gecertificeerde kabel hebt ontvangen.
Ervaar het nieuwste dat HDMI te bieden heeft
De kabel ondersteunt resoluties tot 4K bij 60 Hz (3840x2160p) en bandbreedtes tot 18 Gbps. Deze HDMI®-kabel ondersteunt ook HDR (High Dynamic Range) voor hogere contrastverhoudingen en levendige kleuren.
Met hogere resoluties, hogere snelheden en scherpere beelden kunt u rekenen op een verbeterde video-ervaring. De kabel biedt gegarandeerd de beste HDMI-functies die momenteel beschikbaar zijn. Het is de perfecte kabel voor de ultieme thuisbioscoop of voor levensechte digital signage.
Bovendien ondersteunt de kabel tot 32 niet-gecomprimeerde digitale audiokanalen voor een kristalhelder geluid. De kabel is ook neerwaarts compatibel met eerdere HDMI-specificaties en is geschikt voor al uw bestaande HDMI-apparaten.
Zorg voor uitstekende verbindingen met premium HDMI-certificatie
De kabel heeft strenge compliance-tests ondergaan en is gecertificeerd door een HDMI-erkend testcentrum om te zorgen dat de kabel de beloofde, op hoge bandbreedtes ingeschakelde functies ondersteunt. Ook is een EMI-test uitgevoerd om minimale interferentie met draadloze signalen te garanderen.
Elke kabel is voorzien van het Premium HDMI Cable Authentication label, zodat u erop kunt vertrouwen dat u een hoogwaardige premium kabel met gegarandeerde prestaties koopt.
Bekijk dual video streams op één scherm
De kabel biedt dual video streams zodat u tegelijkertijd twee video’s op hetzelfde scherm kunt bekijken. U kunt uw favoriete show bekijken, terwijl uw kinderen hun favoriete videogames spelen. Uw scherm moet Multi-View ondersteunen om van dual video streams te kunnen profiteren.
De HDMM3MP wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 30 |
| Plug and play | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 181 mm |
| Gewicht | 234 g |
| Hoogte verpakking | 36 mm |
| Diepte verpakking | 263 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 315 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 392 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 482 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Audio | |
| Dolby technologieën | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |


