2m HDMI 2.1 Kabel 8K – Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI Kabel 48Gbps – 8K 60Hz/4K 120Hz HDR10+ eARC – Ultra HD 8K HDMI – Monitor/TV/Scherm/Display – Flexibele TPE Mantel
2m HDMI 2.1 Kabel 8K – Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI Kabel 48Gbps – 8K 60Hz/4K 120Hz HDR10+ eARC – Ultra HD 8K HDMI – Monitor/TV/Scherm/Display – Flexibele TPE Mantel
€31,95
HDMM21V2M
Merk: StarTech.com
Productnummer: HDMM21V2M
Artikelnummer: 081491
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 102
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Certified Ultra High Speed HDMI 2.1 | 8K 60Hz | 2 m
The StarTech.com Advantage
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| AWG draad omvang | 30/32 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 48 Gbit/s |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Beeldscherm | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 7680 x 4320 |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDCP versie | 2.3 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht | 108 g |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 385 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Audio | |
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 50 °C |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |





