Nedis HDMI-connector – HDMI-connector 15m
€24,95
CVGL34000BK150
Merk: Nedis
Productnummer: CVGL34000BK150
Artikelnummer: 080512
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 10,2 Gbit/s |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |

