Newstar notebooksteun & -standaard
€29,95
NSMONITOR20
Merk: Neomounts
Productnummer: NSMONITOR20
Artikelnummer: 023386
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 155
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De NewStar NSMONITOR20 is een verhoger voor een flatscreen of laptop tot 10 kilo.
Door het gebruik van een verhoger voor uw hunt u het monitor- of laptopscherm op de gewenste hoogte plaatsen, dit voorkomt nek-, rug en schouderklachten. De hoogte van de verhoger kan worden ingesteld tussen 4,6 en 16,8 cm.
In de gaten aan de voorzijde en twee zijkanten kunt u zaken zoals een tablet of pen wegstoppenn, zodat u een opgeruimd bureau heeft.
Kabels kan worden geleid via de kabelclip aan de achterzijde van de NSMONITOR20.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 168 mm |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte verpakking | 355 mm |
| Breedte verpakking | 529 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 1,1 kg |
| Gewicht verpakking | 1,1 kg |
| Overige specificaties | |
| Hoogte (max) | 16,8 cm |
| Ergonomie | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 46 - 168 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Breedte instelbereik | 0 - 500 mm |
| Diepte-instelbereik | 0 - 330 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 14,4 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 80 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15,7 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 550 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 730 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Design | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 10 kg |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montage | Vrijstaand |
| Montagewijze | Bureau |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Maximaal draagvermogen (per monitor) | 10 kg |

