Nedis USB 3.0-Kabel Type-C Male – A Female 0,15m
€9,95
CCGB61710BK02
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB61710BK02
Artikelnummer: 081106
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 2237
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Verbind meerdere apparaten met uw PC of MacBook met deze USB-C 2.0-kabel en ervaar de ultieme alles-in-één-kabeloplossing. Uitermate geschikt voor laden en snelle dataoverdracht.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 3,8 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| AWG draad omvang | 24/32 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 27 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,15 m |


