StarTech USB-C Fast Charge & Sync Spiraalkabel, 50cm
€12,95
R2CCC-50C-USB-CABLE
Merk: StarTech.com
Productnummer: R2CCC-50C-USB-CABLE
Artikelnummer: 079536
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 33
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
50cm USB C Laadkabel, Robuuste Fast Charge & Sync USB-C SpiraalkabelThe StarTech.com Advantage
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Diameter van de kabel | 3,1 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Gewicht | 28 g |
| Diepte verpakking | 75 mm |
| Kenmerken | |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 32/22 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Plug and play | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 280 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |




