Nedis USB 2.0-Kabel A Male – B Male 0,5m
€2,95
CCGP60100BK05
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP60100BK05
Artikelnummer: 064830
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 24/28 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 31 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |



