Logitech Z533 (2.1 speakerset)
€129,95
Z533
Merk: Logitech
Productnummer: 980-001054
Artikelnummer: 014905
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 201
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Z533 stereo speaker
Krachtig geluid dat u raakt. Met 120 watt piekvermogen levert het Logitech® Z533-multimediaspeakersysteem krachtige akoestiek met rijke lage tonen en gedetailleerde hoge tonen voor een robuust, kamervullend geluid. Muziek, films en games worden naar een hoger plan getild dankzij het rijke, dynamische basgeluid dat de naar voren gerichte subwoofer met 2,25” full-range drivers produceert. Regel uw geluid gemakkelijk via de bedrade bedieningseenheid. Deze bevat niet alleen de belangrijkste speakerknoppen, zoals de aan-uitknop, volumeknop en basregelaar, maar ook de hoofdtelefoonaansluiting en een extra 3,5mm-ingang. Via meerdere ingangen, waaronder 3,5mm- en RCA-ingangen, kunt u vrijwel elk apparaat met een audio-uitgang aansluiten, zoals een computer, tablet, smartphone, of zelfs een tv.
60 watt RMS-vermogen.
Krachtig geluid
120 watt (60W RMS-vermogen) krachtige en toch gebalanceerde akoestiek, geproduceerd door 2,25” full-range drivers die zijn ontworpen om een kamer volledig te vullen met geluid.
Bas die u kunt voelen
Ervaar de rijke, dynamische bas dankzij de naar voren gerichte subwoofer en ga volledig op in uw muziek, films of games.
Speel wat u wilt
Dankzij 3,5mm- en RCA-aansluitingen werkt deze speaker met vrijwel elke audiobron: uw computer, tablet, smartphone, gameconsole of tv. Gewoon aansluiten en beginnen met luisteren.
Bediening binnen handbereik
Plaats de bedrade bedieningseenheid waar u maar wilt voor toegang tot de aan-uitknop, volume- en basregelaars, de hoofdtelefoonaansluiting en een extra aansluiting van 3,5 mm.
Betrouwbare ervaring
Logitech maakt al meer dan 30 jaar hoogwaardige audioproducten die uw geluid tot leven brengen. Elk systeem is ontworpen en getest in onze state-of-the-art onderzoeks- en ontwikkelingslabs, en onderworpen aan de hoogste akoestische normen om u een optimale luisterervaring te bieden.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Line-in connectiviteit | 3.5 mm |
| Lijningang | Ja |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Afstandsbediening | Bedraad |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 120 W |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Subwoofer | |
| Diameter driver subwoofer (imperiaal) | 13,3 cm (5.25") |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 30 W |
| Gewicht subwoofer | 4 kg |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 255 x 195 x 265 mm |
| Impedantie subwoofer | 6 Ohm |
| Satelliet luidspreker | |
| Aantal satellieten | 2 |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 15 W |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 100 x 85 x 170 mm |
| Satellite speaker gewicht | 525 g |
| Diameter hogetonensatellietluidspreker | 6,6 cm (2.6") |
| Impedantie satellietluidspreker | 4 Ohm |
| Satteliet luidspreker tweeters quantiteit | 1 |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 60 W |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 5,99 kg |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 277 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 373 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 970 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 2020 stuk(s) |
| Producten per pallet | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13,4 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 395 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 465 mm |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Type stekker | Type C |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Frequentiebereik | 55 - 20000 Hz |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Audio (3?5 mm) |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Overige specificaties | |
| Audio RCA-ingangen | 2 |
| Versterker | |
| Amplification device meegeleverd | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, |
















