Logitech Z313 (2.1 speakerset)
€69,95
Z313
Merk: Logitech
Productnummer: 980-000413
Artikelnummer: 000753
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 923
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Z-313 – Luidsprekersysteem – voor PC – 2.1-kanaal – 25 Watt (Totaal)
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 25 W |
| Technische details | |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Frequentiebereik | 48 - 20000 Hz |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 50 W |
| Afstandsbediening | Bedraad |
| Satelliet luidspreker | |
| Aantal satellieten | 2 |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 81 x 89 x 146 mm |
| Satellite speaker gewicht | 240 g |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 5 W |
| Poorten & interfaces | |
| Line-in connectiviteit | 3.5 mm |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Subwoofer | |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 220 x 150 x 228 mm |
| Subwoofer drivers hoeveelheid | 1 |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 15 W |
| Gewicht subwoofer | 2,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Europa |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Type stekker | Type C |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 158,8 mm |
| Hoogte verpakking | 239,7 mm |
| Diepte verpakking | 327 mm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 343 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 168 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,81 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 492 mm |
| Versterker | |
| Amplification device meegeleverd | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 3,1 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, |














