Logitech Z207 (Bluetooth stereo speakerset)
€59,95
Z207
Merk: Logitech
Productnummer: 980-001295
Artikelnummer: 043768
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 340
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
LUISTER NAAR RIJK STEREOGELUID ACHTER JOUW BUREAU
Luister draadloos muziek via de Bluetooth® functie, zoals je smartphone of tablet. Daarnaast kun je één apparaat bedraad verbinden met de Z207, zoals bijvoorbeeld je computer.
VEELZIJDIGE INSTALLATIE
Stream draadloos audio via twee Bluetooth®-apparaten of verbind één apparaat via de 3,5mm-ingang. Met de Easy-Switch™-technologie van Logitech kun je naadloos tussen geluidsbronnen schakelen. Druk op de ene bron op pauze en speel het geluid af op de andere.
RIJK STEREOGELUID
Het vermogen van 5 watt RMS/10 watt piekvermogen zorgt voor kamervullend geluid uit het ontwerp met vier drivers, waarvan de twee actieve drivers voor de perfecte balans tussen middentonen en hoge tonen zorgen, en twee passieve radiators instaan voor de bas.
EENVOUDIGE BEDIENING
Op de rechterspeaker kun je via de knop voor Bluetooth-koppeling extra apparaten verbinden en de speakers bedienen. Er is ook een hoofdtelefoonaansluiting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Breedte verpakking | 125,6 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte verpakking | 244 mm |
| Diepte verpakking | 217 mm |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Europa |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 224 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,75 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 262 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 231 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 522 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Prestatie | |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 10 W |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Bluetooth | Ja |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 13,1 kg |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Type stekker | Type C |
| Luidsprekers | |
| Aantal drivers | 4 |
| Technische details | |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Audio (3?5 mm) |
| Snelstartgids | Ja |
| Versterker | |
| Versterker | Nee |









