Logitech Wireless Combo MK345
€54,95
MK345 Combo
Merk: Logitech
Productnummer: 920-006489
Artikelnummer: 069826
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 330
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Type on a full-size layout with 12 enhanced F-keys for media control. Skip a song, pause a video or mute audio instantly.
Enjoy an awesome 3-year keyboard and 18-month mouse battery life, provided by our energy efficient engineering.*- On/Off switch on mouse and keyboard
– Battery life indicator on mouse
– Nano-receiver storage in the mouse
– Automatic sleep mode when not in use
The generous palm rest, the contoured right-handed mouse and the adjustable keyboard height give you more comfort.- Wide wheel will improve your scrolling experience
– Plug-and-forget Nano-receiver
– Spill-resistant design so you don’t have to worry about accidental spills
– Textured palm rest and mouse
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AA |
| Muis | |
| Muis batterij type | AA |
| Scroll type | bal |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | PC/server |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Plug and play | Ja |
| USB-hub | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 186,7 x 447,2 x 21,4 mm |
| Gewicht toetsenbord | 603 g |
| Breedte verpakking | 193 mm |
| Diepte verpakking | 531 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 67,9 x 38,4 x 105,4 mm |
| Gewicht muis | 91 g |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Polssteun | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 960 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 190 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 546 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 202 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,21 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |



