Logitech MX Palm Rest
€24,95
MX PALM REST GRAPHITE WW
Merk: Logitech
Productnummer: 956-000001
Artikelnummer: 079249
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech MX Palm Rest – Polssteun toetsenbord – grijs
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 420 mm |
| Diepte verpakking | 435,6 mm |
| Hoogte verpakking | 17,1 mm |
| Breedte verpakking | 61,1 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Design | |
| Soort apparaat | Toetsenbord |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Type product | Keyboard palm rest |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,05 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 449 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 159 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 75 mm |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Logitech |
| Compatibiliteit | MX Keys |
| Overige specificaties | |
| Vuilafstotend | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 245 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | Engels |




