Cherry DW 5100 Wireless Desktop
€49,95
DW 5100
Merk: Cherry
Productnummer: JD-0520EU-2
Artikelnummer: 049598
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 660
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
– Wireless desktop set with abrasion-proof laser inscription
– Durable, high quality professional keyboard with ergonomic 5-button mouse
– Easy to install, requiring no technical knowledge
– Battery status display in keyboard and mouse
– Mouse has on/off switch for additional energy efficiency
– Nano USB receiver: also ideal for permanent use with the notebook
– Infrared sensor and adjustable resolution (1000/1750 dpi)
– 2.4 GHz technology (range of up to 5 meters)
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Indicator LED-batterij | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 5 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht muis | 125 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 468 x 171 x 22 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht toetsenbord | 800 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 106 x 68 x 39 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Muis | |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Muis batterij type | AAA |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll | Ja |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 2 |
| Bewegingsresolutie | 1750 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Frequentieband | 2.4 - 2.483 GHz |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 115 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 19 x 15 x 6 mm |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Certificaten | |
| Certificering | c-tick, CE, FCC, cTUVus |
| Kenmerken | |
| USB-hub | Nee |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
