Logitech MK235
€34,95
MK235
Merk: Logitech
Productnummer: 920-007931
Artikelnummer: 033220
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 589
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Wireless Combo MK235 – US INT
Specificaties
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 475 g |
| Gewicht muis | 70,5 g |
| Hoogte verpakking | 41 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 61,5 x 97,7 x 35,2 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 137,5 x 435,5 x 20,5 mm |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 506 mm |
| Technische details | |
| Kleurgroep | Zwart |
| Design | |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 6 |
| Muis | |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll | Ja |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Scroll type | Wiel |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Batterijduur van muis | 12 maand(en) |
| Aantal knoppen | 3 |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Geluidsniveau | 55 dB |
| Bedoeld voor | PC/server |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbord | |
| Sneltoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 12 |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 100 |
| Afstand tussen toetsen | 2,6 mm |
| Hoekaanpassing (max) | 8° |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 5 miljoen tekens |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 408 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,14 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060639717 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 51 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 520 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 179 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 294 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| USB-hub | Nee |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 720 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Certificaten | |
| Certificering | CE FCC CB |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) Chrome OS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |











