Logitech M185 draadloze muis (grijs)
€19,95
M185
Merk: Logitech
Productnummer: 910-002238
Artikelnummer: 000034
Voorraad winkel: 5
Voorraad leverancier: 1573
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Een eenvoudige, betrouwbare muis met plug-and-play draadloos.
Betrouwbaar draadloos
Geen vertragingen of storingen. De kleine, draadloze ontvanger zorgt voor een verbinding waar u op kunt rekenen.
Een jaar lang stroom
Dankzij een batterijlevensduur van 12 maanden hoeft u de batterijen niet steeds te vervangen.
Uiterst duurzaam
Geniet van de hoge kwaliteit en betrouwbaarheid die u van Logitech gewend bent. Bovendien krijgt u een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Werkt met Windows®- en Mac®-computers. De ontvanger is zo klein en onopvallend dat u hem op een USB-poort kunt aansluiten en hem daarna kunt vergeten. Bovendien hoeft u zich geen zorgen meer te maken over zoekgeraakte ontvangers.
Batterijlevensduur van 1 jaar
Een jaar zonder gedoe met batterijen. Met de aan/uit-knop en de slimme slaapstand bespaart u energie.
De betrouwbaarheid van Logitech
U krijgt de hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid waarmee Logitech wereldleider is geworden op het gebied van muizen. Bovendien krijgt u een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
Geavanceerde, draadloze 2.4GHz-verbinding van Logitech
Profiteer van het gemak en de vrijheid van draadloos met de betrouwbaarheid van een draad: snelle gegevensoverdracht en vrijwel geen vertragingen of storingen.
De eenvoud van plug-and-play
Geen software, geen gedoe, sluit de kleine nano-ontvanger gewoon aan en u kunt uw muis meteen gebruiken.
Comfortabele, geronde vorm
Het geronde ontwerp past goed in elke hand en biedt meer comfort dan een touchpad.
Perfect voor laptops en netbooks
Uw muis werkt met Windows, Mac en Linux®. Welke computer u vandaag ook hebt of morgen koopt, u kunt erop vertrouwen dat uw muis naar verwachting zal werken.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Muis | |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | Ja |
| Aantal knoppen | 2 |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP, Vista, 7 Mac OS X 10.5+ Linux kernel 2.6+ |
| USB | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 87 mm |
| Gewicht | 75,2 g |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Hoogte verpakking | 118,5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,76 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 259 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 362 mm |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Design | |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Grijs |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 142,4 g |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |

